Medarbejdere

MARKEDETS BEDSTE, SKARPESTE OG MEST DEDIKEREDE HJERNER INDENFOR DIGITAL KOMMUNIKATION, UDVIKLING OG INNOVATION.

Hos MediaConnect møder du kun engagerede medarbejdere som brænder for DIN løsning.

SALG

Allan Knudsen
Area Sales Manager
Sydjylland / Fyn
Direkte: +45 7199 1681
allan@mediaconnect.dk

Henrik Pasgaard Hansen
Area Sales Manager
Sjælland
Direkte: +45 7199 1680
henrik@mediaconnect.dk

Michael Vinther Larsen
Area Sales Manager
Midtjylland / Nordjylland
Direkte: +45 7199 1682
larsen@mediaconnect.dk

 
ADMINISTRATION

Rita Sandholm
Administration
Tlf: +45 7025 5585
rita@mediaconnect.dk

Bruno Nordensgaard
Konsulent
Direkte: +45 7199 1683
bruno@mediaconnect.dk

Michael Ambolt Folman
Direktør / Forretningsudvikler
Direkte: +45 7025 5590
michael@mediaconnect.dk

 
PRODUKTION

Tina Kyed
Produktionsleder
Direkte: +45 7199 1684
tina@mediaconnect.dk

Kenneth Folman
Digital designer

Malene Rohde
Projektleder / Grafiker

Michael Skovgaard
Produktionsteamleder

 
KUNDECENTER OG TEKNIK

Tina Kyed
Produktionsleder
Direkte: +45 7199 1684
tina@mediaconnect.dk

Christina Christensen
Salgssupporter

Claus Hoelgaard Noer
IT-Supporter

Steffen Lilholt Rasmussen
IT-Supporter

 
UDVIKLING

Michael Bested
Udviklingschef
Direkte: +45 7199 1666
bested@mediaconnect.dk
 

Kasper Villemoes Hald
Udvikler

Kresten Gregersen
Udvikler

Rasmus Sørensen
Udvikler